Depilacja woskiem

Home / Depilacja woskiem

Zabieg polega na usunięciu owłosienia z powierzchni skóry za pomocą ciepłego wosku. Do depilacji używamy wosku twardego i kremowego. Rodzaj dobierany jest w zależności od typu skóry oraz miejsca, które chcemy wydepilować.

Ta popularna od lat metoda ta pozwala uwolnić się od niepożądanego owłosienia aż na 3-4 tygodnie. Ponadto, kolejną korzyścią jest osłabienie włosków, jakie powoduje regularna depilacja woskiem. Stają się one znacznie delikatniejsze i łatwiejsze w usuwaniu. Ponadto, inną istotną zaletą jest cena – tego rodzaju zabiegi stanowią bardzo ekonomiczny sposób na to, aby cieszyć się gładką skórą. Zachęcamy do zapisywania się na depilację woskiem w studiu urody Lavender na terenie Krakowa.

Zalety depilacji woskiem

Trwały efekt

W porównaniu do używania golarki czy jednorazowych maszynek do golenia, depilacja woskiem niesie za sobą znacznie bardziej długotrwałe efekty. Skóra pozostaje gładka nawet 4 tygodnie!

Dokładność

Profesjonalnie i dokładnie nałożony wosk pokryje każde owłosienie, niezależnie od jego położenia. Nasza depilacja woskiem nie oszczędzi ani jednego włoska!

Osłabienie włosków

Skóra, która jest regularnie depilowana w taki sposób, pozostaje gładka na dłużej! Struktury włosów z czasem osłabiają się i stają się cieńsze, a ich usunięcie łatwiejsze.